-->
logo

GRADAR
(58) 762-06-00

1 / 4

Dane techniczne

Sposób napędusilnik krokowy
Sposób przełożenia napęduśruba trapezowa
Powierzchnia [mm]1000 × 1000
Prędkość przejazdowa [mm/min]6000
Grubość cięcia palnikiem plazmowym [mm]35
Sterowanie3 osiowy sterownik CNC
Kontrola THC tak
Wymiary [mm]1400 × 1400 × 1800
Format plików CADCAM, DXF, DWG
 

pobierz ulotkę Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

Stół CNC SPARTUS® EasyCUT 1000THC przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala na zautomatyzowane cięcie metali i wszelkich materiałów przewodzących prąd elektryczny za pomocą palników plazmowych.

Razem ze stołem dostarczane są akcesoria: komputer z oprogramowaniem, sterownik CNC, system THC, system antykolizyjny, przewody przyłączeniowe, zbiornik wody. Całość tworzy łatwy w transporcie i prosty w montażu kompletny zestaw gotowy do użycia po złożeniu.
SPARTUS® EasyCUT 1000 THC w pakiecie dostarczany jest z przecinarką plazmową SPARTUS® EasyCUT 60E CNC wyposażoną w palnik maszynowy SP80M.

Intuicyjne oprogramowanie 3w1 dostępne jest w 9 językach w tym w języku polskim. Umożliwia wykonywanie projektów w 2D (CAD), import gotowych obrazów z napędu USB, generowanie pliku G-code (CAM). Do użytkowania oprogramowania nie jest potrzebna wcześniejsza znajomość tego typu programów do obsługi stołów CNC.

Stół wyposażony jest w system THC – automatyczna kontrola wysokości palnika w czasie rzeczywistym, która pozwala na precyzyjną kontrolę odległości pomiędzy końcówką palnika, a ciętym materiałem. System THC gwarantuje zachowanie optymalnych parametrów cięcia, lepszą jakość ciętych powierzchni, dłuższą żywotność części eksploatacyjnych oraz ogranicza ryzyko kolizji palnika z ciętym materiałem.

Wyposażenie standardowe:

Komputer PC z oprogramowaniem (notebook 15,6”)

Stolik do komputera

Sterownik CNC

System antykolizyjny

System THC

Zbiornik wody

Przewody przyłączeniowe

Wyposażenie pakietu:

Komputer PC z oprogramowaniem (notebook 15,6”)

Stolik do komputera

Sterownik CNC

System antykolizyjny

System THC

Zbiornik wody

Przewody przyłączeniowe

Przecinarka plazmowa SPARTUS® EasyCUT 60E CNC

Uchwyt maszynowy SP80M (standard PT80) 6m z niezbędnikiem

SPARTUS® Easy 1000

SPARTUS® Easy 1000THC

Strona główna Kontakt Mapa strony