//page[@id='urzadzenia-mma/arcc']/ancestor::page MasterARC250C : urządzenie MMA -->
logo

GRADAR
(58) 762-06-00

MasterARC250C

SPARTUS®
ARC 250CDUŻA MOC I STABILNE PARAMETRY Z ZASILANIA JEDNOFAZOWEGO.

1 / 5

Dane techniczne

Napięcie zasilania ~1 × 230V ± 10% 50 / 60 Hz
Natężenie prądu spawania [A]20 – 230
Cykl pracy [%]60
Napięcie biegu jałowego [V] 80
Regulacja Arc Forcetak
POZOSTAŁE PARAMETRY
Pobór prądu [A] 36,9
Współczynnik mocy (cosφ) 0,93
Sprawność η [%] 85
Klasa izolacji F
Stopień ochrony IP21
Waga [kg] 9,05
Wymiary [mm] 405 × 165 × 310
Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

SPARTUS Master ARC250C. Mocna, nowoczesna, inwertorowa spawarka elektrodowa, skonstruowana w oparciu o tranzystory IGBT. Zasilana jest z sieci jednofazowej 230V.

Natężenie prądu spawania mieści się w zakresie 20 – 230A. Prosty w obsłudze panel funkcyjny spawarki wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, pozwala na precyzyjną regulację parametrów spawania.

Spawarka odporna jest na bardzo duże obciążenia, posiada wydajny układ chłodzenia i wysoki cykl pracy. Wykorzystane nowoczesne technologie, zapewniają znakomite parametry wyjściowe. Urządzenie posiada funkcje dodatkowe, które poprawiają przebieg procesu spawalniczego.

Wbudowany system Arc Force (z możliwością płynnej regulacji mocy łuku). Zapobiega „przyklejaniu” się elektrody do materiału spawanego, gdy napięcie łuku nadmiernie spadnie, wskutek gwałtownego skrócenia łuku spawalniczego. Funkcja Arc Force jest niezastąpiona przy spawaniu w  szczególnie trudnych pozycjach (np. pozycja pułapowa), gdzie wymagane jest często spawanie bardzo krótkim łukiem.

SPARTUS Master ARC250C sprawdza się podczas profesjonalnych prac spawalniczych, gdzie wymagana jest duża moc i niezawodność źródła. Urządzenia z serii SPARTUS Master, przeznaczone są do pracy w najcięższych warunkach.

Przykładowe zastosowanie: przemysł, konstrukcje, prace remontowe w terenie, prace warsztatowe.

Pakiet MasterARC 250C:

Źródło SPARTUS® MasterARC 250C

Uchwyt elektrodowy 3m

Przewód masowy 3m

Instrukcja obsługi

Cena katalogowa netto [PLN]:

cena
Strona główna Kontakt Mapa strony